Форумы "Якість життя"

Всеукраїнська громадська організація

Вы не зашли.

Объявление

Мы не оставим Ваш вопрос без внимания. Ответ будем искать вместе - обратимся к гостям сайта, имеющим соответствующий жизненный опыт, а также к специалистам, способным дать профессиональную консультацию. Внимание! Вопросы и ответы, не касающиеся непосредственно темы качества жизни, будут удаляться администратором.

#1 2009-05-08 10:07:42

Лучик
Участник
Зарегистрирован: 2008-08-18
Сообщений: 99

Страхова медицина

Доброго дня!!!
Скільки разів я не наштовхувалась на страхову медицину, але, нажаль, в Україні всі страхові компанії зводяться до одного - кажен місяць давай гроші, а якщо захворієш - обіцяють повернути, і то половину.
Чи є сенс платити внески в страхову медицину?

Неактивен

 

#2 2009-05-08 10:43:48

Katyushk@
Модератор
Зарегистрирован: 2009-02-20
Сообщений: 156

Re: Страхова медицина

Система страхових компаній завжди одна - ви платите внески, а якщо захворіїте - вони забов,язані вам проведення мед. послуг на певну сумму. АЛЕ!!! Якщо це лікування у громадьськіх лікарнях де,як ви знаєте, лікування є безкоштовним... Тобто максимум, що вам запропонують - це ліки за рахунок страхової компанії (тут треба дуже уважно читати договір про страхування, тому що деякі речі (які часто, до-речі трапляються) не будуть входити до страхового випадку). Нажаль...Лікарні повинні надавати допомогу пацієнтам у важкому стані,які не мають страховки. Відмова надати медичну допомогу повинна нести крімінальну відповідальність. У лікарень треба забирати ліцензію на право вести медичні роботи. Лікар повинен допомогати людям,а не займатися комерцією!!!Пригадайте,як в Одесі відмовились надати допомогу російському актору Андрію Краско за відсутності медстраховки!!!

Неактивен

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson