Форумы "Якість життя"

Всеукраїнська громадська організація

Вы не зашли.

Объявление

Мы не оставим Ваш вопрос без внимания. Ответ будем искать вместе - обратимся к гостям сайта, имеющим соответствующий жизненный опыт, а также к специалистам, способным дать профессиональную консультацию. Внимание! Вопросы и ответы, не касающиеся непосредственно темы качества жизни, будут удаляться администратором.

#1 2015-07-23 13:08:34

Юрій
Интересующийся

Випадок на АЗС

Заправлявся на заправці ОККО по карточці приват банк і використав накопичувальну карточку фішка. сказав заправити на 100грн. А вони як потім виявилося заправили майже на 700 грн. через те що оператор попутав колонки. Я цього не знав коли підійшов до машини просто витягнув шланг і поїхав. Через 2 дні телефонують моїй жінці з фішки, говорять що директор заправки написав їм листа шо з власником цієї картки сталася помилка і вони залили забагато бензину, і чи ми можемо дати їм телефонний номер директору заправки.

Ввечері дзвоне директор заправки і зразу називає ім'я та фамілію моєї жінки, хоча вона з персональних даних дала дозвіл тільки на номер телефону а вони як я розумію дали всі дані. Він розказав яка ситуація склалася що потрібно приїхати і віддати всі гроші а ще можна десь зустрітися і вони злиють бензин  і що тих 100 грн. мені вернулися на карточку через відміну. Я зразу не вірив що таке може бути  і подумав що це просто якись обман. Але на слідуючий день все таки провірив історію картки приват. І дійсно замітив що було повернення, вечером передзвонив до директора (Він вже встиг оштрафувати оператора на цю суму) сказав що дійсно є повернення і я готовий вернути не всю суму а 500 грн. через те що заправка далекувато від мене і я просто не хочу тратити свою бензину  час через якусь помилку оператора. Він дав номер до оператора щоб це вже я з ним вирішив. Оператор погодився і сьогодні ввечері я думаю завести все таки 500 грн. і потребувати від оператора розписку або чек і відео запис де вони дійсно заправляють мене на таку суму.

Так от мені інтересно як діяти якщо ще колись така ситуація складеться зі мною чи ще з кимось? Персональні дані передали без згоди, заправили  більше ніж я планував потратити на бензин з свого місячного бюджету. Зразу коли перетелефонували до мене хотіли щоб я приїхав за свій рахунок і віддав їм всю суму або щоб вони злили з авто бензин

Вини за то що я не подивився на колонку я не відчуваю, йшов з мінімаркета на заправці говорив з другом просто витягнув пістолет і поїхав

Неактивен

Board footer