Форумы "Якість життя"

Всеукраїнська громадська організація

Вы не зашли.

Объявление

Мы не оставим Ваш вопрос без внимания. Ответ будем искать вместе - обратимся к гостям сайта, имеющим соответствующий жизненный опыт, а также к специалистам, способным дать профессиональную консультацию. Внимание! Вопросы и ответы, не касающиеся непосредственно темы качества жизни, будут удаляться администратором.

#1 2013-01-20 05:19:51

Hazyain
Интересующийся
Зарегистрирован: 2013-01-20
Сообщений: 2

Звернення громадян до служби допомоги киянам (15 - 51)

"Відповідно до наших звернень до служби допомоги Київського міського голови – киянам «Call-центр» (15-51), були виявлені фальсифікації щодо наданих документів про їх виконання/невиконання та не реагування на заяви про порушення законів.
Тому змушені звернутися письмово з наданням усіх фактів та доказів, щодо звернень:

1.  Звернення  № Б-22-858 від 22.12.2011 року про терміновий ремонт покрівлі ліфтових та тамбурів вхідної групи через аварійний стан та постійне протікання, грибок, плісень (за 17 років жодних ремонтів).
Вимога: порушення усунути шляхом ремонту.
Виконання: не виконано!
Докази правопорушення у додатку 1 (стор.10, пункт 4), додатку 2 (стор.11, пункт 2), додатку 3 (стор.12, 2 абзац), додатку 4 (стор.15, пункт 3) та додатку 7 (фотофіксація).

2.  Звернення  № Б-22-864 від 22.12.2011 року про захват (крадіжку) загального неділимого майна мешканців-співвласників будинку (яке за рішенням Конституційного Суду України від 2 березня 2004 року № 4-рп/2004, а також згідно статей 382 і 369 Цивільного кодексу України та статті 10 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» належить тільки мешканцям будинку) ЖЕК «Покровська» та «Ощадбанком», а саме частини підвального приміщення загальної площею біля 60 кв.м. та інженерних комунікації IV та VI під’їздів, розташованих у ньому.
Вимога: порушення усунути шляхом звільнення цих приміщень та відновленні доступу до них усіх співвласників та обслуговуючих наш будинок підприємств через повернення  ініціативній групі в.о. будинкового комітету ключів, які до цього зберігалися в них, як власників, усі 17 років існування будинку.
Виконання: не виконано!
Докази правопорушення у додатку 2 (стор.11, пункт 5), додатку 3 (стор.12, 4 абзац) про підтвердження крадіжки приміщення ЖЕКом та покривання злочину, через перекручення фактів, додатку 4 (стор.15, пункт 10), додатку 6 та додатку 8 (фотофіксація).

3.  Звернення № Б-22-869 від 22.12.2011 року про порушення прав співвласників будинку через влаштування на зеленій зоні та тротуарі їх прибудинкової території (заборонено ставити свій автомобіль на тротуарі, якщо залишається менше 2 метрів для проходу пішоходів. Ширина нашого тротуару біля під’їздів 1 – 3 метри. Більш того – через ці автомобілі немає можливості проїхати спецтранспорту!!!) незаконної парковкі під вікнами мешканців IV, V та VI під’їздів.
Вимога: порушення усунути шляхом встановлення навколо зеленої зони (клумби, газони та палісадники) маленького паркану та фізичних перешкод на тротуарі у вигляді бетонних квітників через виконання припису про це від 19.09.97 року та своїх прямих обов’язків!
Виконання: не виконано! Маленькій паркан навколо зеленої зони (палісадник з ліва VI під’їзду) та бетонний квітник (з права VI під’їзду) встановила ініціативна група за кошти мешканців-співвласників будинку. Також встановила маленькій паркан навколо клумби навпроти І під’їзду та з права від нього, навколо їх палісадника!
Докази  правопорушення  у  відповіді та додатку  1 (стор.9,  пункт 3),  додатку 2  (стор.11,  пункт 7), додатку 3 (стор.12, 5 абзац) про покривання злочину, через перекручення фактів, додатку 4 (стор.15, пункт 4), додатку 5, додатку 6 та додатку 9 (фотофіксація).

4.  Звернення  № Б-23-029 від 26.12.2011 року про відсутність більше 4 років освітлення прибудинкової території через пошкоджені місця освітлення (з 5 місць освітлення працює 2), а саме  2 стовпи освітлення та освітлення сміттєзбірника, що розташоване на гаражах. Темрява сприяє скоєнням злочинів в цих місцях та на подвір’ї, котрих сталося вже чимало!
Вимога: порушення усунути шляхом ремонту та підключенні до мережі.
Виконання: не виконано (виконано частково)! Відремонтовано та підключено тільки один стовп (навпроти II під’їзду). Інший з відсутньою освітлювальною верхівкою навіть не підключений до мережі (навпроти IV - VI під’їздів). Освітлення сміттєзбірника, що розташоване на гаражах теж не відремонтоване та не підключене.
Докази правопорушення у додатку 1 (стор.9, пункт 1), додатку 4 (стор.15, пункт 9) та додатку 6.

5.  Звернення  № Б-23-033 від 26.12.2011 року про порушення прав мешканців-співвласників будинку через влаштування на зеленій зоні та тротуарі їх прибудинкової території незаконної парковкі під вікнами V та VI під’їздів з боку Бехтеревського провулку.
Вимога: порушення усунути шляхом встановлення навколо зеленої зони (клумби, газони та палісадники) маленького паркану та фізичних перешкод на тротуарі у вигляді бетонних квітників.
Виконання: не виконано!
Докази правопорушення у відповіді та додатку 1 (стор. 9, пункт 3 та стор.10, пункт 5), додатку 6 та додатку 10 (фотофіксація).

6.  Звернення  № Б-..-664 від 15.01.2012 року про ігнорування більше 4 років КП «Керуюча дирекція» та ЖЕК «Покровська» правил підготовки будинку до опалювального сезону через відмову полагодити відсутні у I та VI під’їздах вікна.
Вимога: порушення усунути шляхом ремонту чи заміни.
Виконання: не виконано!
Докази правопорушення у відповіді та додатку 2 (стор.11, пункт 3), додатку 3 (стор.12, 3 абзац) про покривання злочину, через перекручення фактів та додатку 11 (фотофіксація).

7.  Звернення  № Б-25-72 від 14.02.2012 року про порушення благоустрою подвір’я майстром ЖЕК «Покровська» Павловською О.П. через залиття футбольного поля водою та спробі устрою з нього ковзанки. Перекрито доступ обслуговуючих наш будинок організацій та підприємств до колодязник каналізаційних люків, котрі є на цьому полі. Користуватися за призначенням своєю прибудинковою територією та своїм майном співвласники будинку не в змозі!
Вимога: порушення усунути шляхом очищення футбольного та дитячого майданчиків та прибирання кусків криги та снігу з їх території, відновленні вільного доступу до колодязних люків.
Виконання: не виконано! Прийшла весна – крига зійшла сама!

8.  Звернення  № Б-29-90 від 15.02.2012 року про не прибирання прибудинкової території.
Вимога: порушення усунути шляхом прибирання.
Виконання: не виконано! Сніг та крижа зійшли самі, бо прийшла весна! Територія подвір’я (близько 30%) не прибирається ніколи (тротуари вздовж будинку біля під’їздів) через влаштовування незаконної парковкі автомобілів.
Докази правопорушення у додатку 5 та додатку 12 (фотофіксація).

9.  Звернення  № Б-30-43 від 16.02.2012 року про повернення вкраденого загального майна мешканців-співвласників будинку, а саме зруйнованої лавки біля ІІІ під’їзду за для влаштування на цьому місці парковкі для автомобілів.
Вимога: порушення  усунути  шляхом  повернення  на  місце нашого майна – вкраденої
лавки чи встановлення нової.
Виконання: не виконано!
Докази правопорушення у відповіді та додатку 1 (стор.9, пункт 4), додатку 4 (стор.15, пункт 6) та додатку 13 (фотофіксація).

10.  Звернення  № Б-31-34 від 17.02.2012 року про неможливість користуватися прибудинковою територією в повному обсязі через не прибирання та не вивезення снігу.
Вимога: порушення усунути шляхом прибирання та вивезення снігу з тротуарів біля під’їздів, дитячого та спортивного майданчиків, футбольного поля.
Виконання: не виконано! Сніг та крижа зійшли самі, бо прийшла весна!
Докази правопорушення у додатку 5 та додатку 14 (фотофіксація).

11.  Звернення  № Б-31-35 від 17.02.2012 року про антисанітарію на прибудинковій території навпроти І під’їзду через сміттєві контейнери, котрі через неприбраний сніг стоять не на своєму місці по центру подвір’я.
Вимога: порушення усунути шляхом прибирання снігу та переставлянні контейнерів на місце.
Виконання: не виконано! Прийшла весна – сніг зійшов сам! Сміттєві контейнери на місце переставили, але місце не влаштовано, згідно правил: немає огорожі та навісу (є тільки тверде покриття).
Докази правопорушення у відповіді ЖЕКа та додатку 6, додатку 15 (фотофіксація) та додатку 19 (стор. 46 - схема).

12.  Звернення  № Б-31-45 від 17.02.2012 року про протидію Президенту В.Ф.Януковичу, голові Київської міської державної адміністрації О.П.Попову, голові Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації С.Г.Зіміну, а також ініціативній групі в.о. будинкового комітету КП «Керуюча дирекція» та ЖЕК «Покровська» через ненадання нам потрібних документів для створення ОСББ та для підписання договорів на обслуговування.
Вимога: порушення усунути шляхом надання необхідних документів та припинення створення ними всіляких інших перешкод.
Виконання: не виконано! Більш того – перешкоди вже перейшли у кримінальну площину: погрожували та напали на члена ініціативної групи та будинкового комітету і вкотре провели силове захоплення зі зламом приміщення підвалу. Заява про усі скоєні злочини та фальсифікації КП «Керуюча дирекція» та ЖЕК «Покровська» подана до генеральної прокуратури України, та інших потрібних установ.
Докази правопорушення у додатку 1 (стор.8, 3 абзац), додатку 2 (стор.11, пункт 4), додатку 4 (стор.13, 3 абзац та стор. 14, 1 абзац) та додатку 8 (фотофіксація).

13.  Звернення  № Б-51-49 від 21.03.2012 року про нестерпний запах ліків у під’їзді через вкрадене приміщення підвалу з інженерними комунікаціями (яке за рішенням Конституційного Суду України від 2 березня 2004 року № 4-рп/2004, а також згідно статей 382 і 369 Цивільного кодексу України та статті 10 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» належить тільки мешканцям будинку) де зараз розташовано стоматологічний кабінет (звернення  № Б-22-864 від 22.12.2011 року).
Вимога: порушення усунути шляхом повернення мешканцям-співвласникам їх загального майна – вкраденого приміщення підвалу з інженерними комунікаціями, через шахту котрих і тхне.
Виконання: не виконано! Запах ліків у під’їзді вже майже не чутно (мабуть наглухо зацементували шахти з комунікаціями, що взагалі не припустимо!!!), але це тимчасово, оскільки  вкрадене приміщення підвалу з інженерними комунікаціями VI під’їзду, через шахту котрих і тхнуло не повернуто – там і досі стоматологічний кабінет. Доступу співвласників та обслуговуючих організацій до наших інженерних комунікацій VI під’їзду нема!
Докази правопорушення у додатку 2 (стор. 11, пункт 5), додатку 3 (стор. 12, 4 абзац) про підтвердження крадіжки приміщення та покривання злочину, через перекручення фактів, додатку 4 (стор.15, пункт 10), додатку 6 та додатку 8 (фотофіксація).

14.  Звернення № Б-51-49 від 21.03.2012 року про порушення благоустрою через незаконне встановлення на зеленій зоні нашої прибудинкової території та каналізаційному колекторі ОЗР.
Вимога: порушення усунути шляхом демонтажу ОЗР та повернення на це місце наших квітів та рослин при влаштуванні клумби.
Виконання: не виконано!
Докази правопорушення у додатку 17 та 18 (фотофіксація) та у тех. паспорті на будинок зі всіма комунікаціями (копію якого нам за 5 років так і не надали! Може Вам нададуть?).

15.  Звернення № Б-62-68 від 05.04.2012 року про відсутність освітлення на п’яти сміттєзбірниках з шістьох (на сміттєзбірнику VI під’їзду полагодили раніше).
Вимога: порушення усунути шляхом ремонту та підключенні до мережі.
Виконання: не виконано! Відремонтували та підключили усі, але лампи ніхто не замінює! Тому постійно освітлюється тільки два – три.
Докази правопорушення у додатку 1 (стор.9, пункт 1).

16. Звернення № Б-62-68 від 05.04.2012 року про ігнорування більше 4 років КП «Керуюча дирекція» та ЖЕК «Покровська» правил підготовки будинку до опалювального сезону через крадіжку працівниками ЖЕК «Покровська» майна мешканців-співвласників будинку – 5 радіаторів опалення з місць загального користування що розбалансувало усю систему опалення та завдає істотну шкоду будинку.
Вимога: порушення усунути шляхом повернення майна мешканців-співвласників на місце – вкрадених чи встановлення нових радіаторів опалення та підключення їх у систему.
Виконання: не виконано!
Докази правопорушення у додатку 1 (стор. 9 пункт 4), додатку 4 (стор. 15, пункт 2) та додатку 6.

17.  Звернення № Б-11-623 від 26.06.2012 року про нестерпний запах ліків у під’їзді через вкрадене приміщення підвалу з інженерними комунікаціями, де зараз розташовано стоматологічний кабінет (звернення  № Б-22-864 від 22.12.2011 року та  № Б-51-49 від 21.03.2012 року).
Вимога: порушення усунути шляхом повернення мешканцям співвласникам їх загального майна – вкраденого приміщення підвалу з інженерними комунікаціями, через шахту котрих і тхне.
Виконання: не виконано! Запах ліків у під’їзді вже майже не чутно (мабуть наглухо зацементували шахти з комунікаціями, що взагалі не припустимо!!!), але це тимчасово, оскільки  вкрадене приміщення підвалу з інженерними комунікаціями VI під’їзду, через шахту котрих і тхнуло не повернуто – там і досі стоматологічний кабінет. Доступу співвласників та обслуговуючих організацій до наших інженерних комунікацій VI під’їзду нема!
Докази правопорушення у додатку 2 (стор. 11, пункт 5), додатку 3 (стор. 12, 4 абзац) про підтвердження крадіжки приміщення та покривання злочину, через перекручення фактів, додатку 4 (стор.15, пункт 10), додатку 6 та додатку 8 (фотофіксація).

18.  Звернення № Б-11-623 від 26.06.2012 року про відсутність освітлення над сміттєзбірниками IV та V під’їздів (звернення № Б-62-68 від 05.04.2012 року).
Вимога: порушення усунути шляхом ремонту та підключенні до мережі.
Виконання: не виконано! Відремонтували та підключили усі, але лампи ніхто не замінює! Тому постійно освітлюється тільки два – три.
Докази правопорушення у додатку 1 (стор.9, пункт 1).

19.  Звернення № Б-11-623 від 26.06.2012 року про ігнорування більше 4 років КП «Керуюча дирекція» та ЖЕК «Покровська» правил підготовки будинку до опалювального сезону через крадіжку працівниками ЖЕК «Покровська» майна мешканців-співвласників будинку – 5 радіаторів опалення з місць загального користування що розбалансувало усю систему опалення та завдає істотну шкоду будинку (Звернення № Б-62-68 від 05.04.2012 року).
Вимога:  порушення  усунути  шляхом  повернення  майна мешканців-співвласників на
місце – вкрадених чи встановлення нових радіаторів опалення та підключення їх у систему.
Виконання: не виконано!
Докази правопорушення у додатку1 (стор. 9 пункт 4), додатку 4 (стор. 15, пункт 2) та додатку 6.

20.  Звернення № Б-11-624 від 26.06.2012 року про повернення вкраденого загального майна мешканців-співвласників будинку, а саме зруйнованої лавки біля ІІІ під’їзду за для влаштування на цьому місці парковкі для автомобілів (звернення  № Б-30-43 від 16.02.2012 року).
Вимога: порушення  усунути  шляхом  повернення  на  місце нашого майна – вкраденої
лавки чи встановлення нової.
Виконання: не виконано!
Докази правопорушення у відповіді та додатку 1 (стор.9, пункт 4), додатку 4 (стор.15, пункт 6) та додатку 13 (фотофіксація).

21.  Звернення № Б-12-383 від 10.07.2012 року про відсутність більше 5 місяців вздовж нашого будинку по вулиці Артема та Бехтеревського провулку дерев. З 20 дерев відсутні більше половини – 12 дерев! При діючому мораторії на знищення дерев, було зрізано цілком здорові та навіть молоді дерева, висаджені рік по тому.  На офіційний запит до «Київзеленбуд», відносно цього кричущого правопорушення було отримано відповідь, котра є брехливою та підтверджує їх злочині наміри та корупційну складову (зрізали дерева, щоб можливо було побачити незаконно встановлену «бігморду» (звернення № Б-51-49 від 21.03.2012 року)).
Вимога: порушення усунути шляхом посадки нових дерев з обов’язковим огородженням їх парканом.  Згідно нашого звернення  № Б-23-033 від 26.12.2011 року, без огородження нові дерева швидко зламають – за для паркування своїх машин банківськими працівниками та відвідувачами, розташованого у нашому будинку «Ощадбанку»!
Виконання: не виконано!
Докази правопорушення у додатку 17 та 18 (фотофіксація).

22.  Звернення № Б-125-92 від 12.07.2012 року про відсутність влаштованого повністю, згідно норм та правил, місця для сміттєвих контейнерів. Прийняття негайних дій, щодо безперешкодного доступу до них за для їх очищення сміттєзбиральними машинами, через прибирання автомобілів мешканців-порушників з тротуарів вздовж нашого будинку (звернення № Б-22-869 від 22.12.2011 року), котрі і заважають проїзду спецтранспорту.
Вимога: порушення усунути шляхом обладнання спеціального місця для сміттєвих контейнерів навісом та огорожею та встановлення на тротуарі біля під’їздів фізичних перешкод у вигляді бетонних квітників чи металевих П - образних стовпів, як це зроблено в багатьох нормальних дворах Києва!
Виконання: не виконано!
Докази правопорушення у відповіді та додатку 16 (фотофіксація) та додатку 19 (фотофіксація та схема).

23.  Звернення № Б-12-917 від 18.07.2012 року про повернення вкраденого загального майна мешканців-співвласників будинку, а саме зруйнованої лавки біля ІІІ під’їзду за для влаштування на цьому місці парковкі для автомобілів (звернення  № Б-30-43 від 16.02.2012 року та звернення № Б-11-624 від 26.06.2012 року).
Вимога: порушення  усунути  шляхом  повернення  на  місце нашого майна – вкраденої
лавки чи встановлення нової.
Виконання: не виконано!
Докази правопорушення у відповіді та додатку 1 (стор.9, пункт 4), додатку 4 (стор.15, пункт 6) та додатку 13 (фотофіксація).

Як бачимо з цього списку не виконане майже нічого! З чого виникає цілком зрозуміле питання – за що і кому йдуть гроші, котрі вимагають (та отримують!) від мешканців  КП «Керуюча дирекція» та ЖЕК «Покровська», якщо навіть називатися підприємствами по обслуговуванню нашого будинку не мають ніякого законного права – бо нічого не роблять і не бажають робити, обкрадають та шкодять і більш того – в них немає навіть підтверджуючих це документів! А так звану роботу керівників цих підприємств вимагаємо негайно перевірити контролюючими органами КМДА на профпригодність, бо нею тут явно і давно не пахне!!!
Ми знаємо, що Вашу службу (професійну і дуже потрібну громадянам) та КМДА компрометують та просто підставляють корумповані чиновники, директора та начальники Шевченківського району маючих за ціль тільки одне – вкрасти наші гроші, нашу землю та наше майно!!!
Тому пропонуємо ознайомитися з фотографіями (фотофіксаціями) та копіями документів, підтверджуючими законність всього викладеного нами вище. Повідомляємо що при необхідності мешканці згодні підтвердити всі ці факти особисто у суді.
Також вимагаємо:
-   провести належним чином перевірку по фактам фальсифікації доказів та документів наданих Вам і нам керівництвом КП «Керуюча дирекція» та ЖЕК «Покровська», стосовно виконання/невиконання наших вимог та звернень;
- зобов’язати КП «Керуюча дирекція» підтвердити присвоєний ними статус балансуутримувача, через надання КМДА та ініціативній групі в.о будинкового комітету підтверджуючих це документів, підписаних всіма співвласниками будинку, як того вимагає законодавство (стаття 23 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та стаття 369 Цивільного кодексу України, в яких йдеться про неможливість зміни балансоутримувача та здійснення правочину до об’єкту спільної власності без згоди всіх співвласників);
-   зобов’язати ЖЕК «Покровська» підтвердити присвоєний ними статус підприємства по обслуговуванню нашого будинку та прибудинкової території через надання КМДА та ініціативній групі в.о будинкового комітету про це документів підписаних мешканцями-співвласниками будинку, а також підписаними та укладеними з ними договорами!

Копії документів та фотографії, що додаються (на 39 сторінках):

Додаток 1 – копія звернення до директора КП ЖЕК «Покровська» № 220 від 11.05.2007 року
Додаток 2 – копія звернення до голови Шевченківської районної державної адміністрації у м.Києві В.П.Пилипишину № Б-3108 від 28.10.2008 року
Додаток 3 – копія відповіді на це звернення № 171-Б-3108 від 20.11.2008 року
Додаток 4 – копія звернення до директора КП ЖЕК «Покровська» № 452 від 30.06.2009 року
Додаток 5 – копія Акту обстеження будинку та прибудинкової території від 2010 року (не прийнята ЖЕКом)
Додаток 6 – копія Акту обстеження будинку та прибудинкової території від 07.12.2010 року
Додаток 7 – фотофіксація ліфтових та тамбурів вхідної групи та їх аварійний стан через постійне протікання, грибок, плісень;
Додаток 8 – фотофіксація захопленого (вкраденого) загального неділимого майна мешканців-співвласників будинку ЖЕК «Покровська» та «Ощадбанком», а саме частини підвального приміщення загальної площею біля 60 кв.м. та інженерних комунікації IV та VI під’їздів, розташованих у ньому.
Додаток 9 – фотофіксація порушення прав співвласників будинку через влаштування на зеленій зоні та тротуарі їх прибудинкової території незаконної парковкі під вікнами мешканців IV, V та VI під’їздів.
Додаток 10 – фотофіксація порушення прав мешканців-співвласників будинку через влаштування на зеленій зоні та тротуарі їх прибудинкової території незаконної парковкі під вікнами V та VI під’їздів з боку Бехтеревського провулку.
Додаток 11 – фотофіксація ігнорування більше 4 років КП «Керуюча дирекція» та ЖЕК «Покровська» правил підготовки будинку до опалювального сезону через відмову полагодити відсутні у I та VI під’їздах вікна.
Додаток 12 – фотофіксація не прибирання прибудинкової території.
Додаток 13 – фотофіксація вкраденого загального майна мешканців-співвласників будинку, а саме зруйнованої лавки біля ІІІ під’їзду за для влаштування на цьому місці парковкі для автомобілів.
Додаток 14 – фотофіксація неможливості користуватися прибудинковою територією в повному обсязі через не прибирання та не вивезення снігу.
Додаток 15 – фотофіксація  антисанітарії  на  прибудинковій  території  навпроти  І  під’їзду через  сміттєві  контейнери,  котрі  через  неприбраний  сніг  стоять  не на своєму місці по центру подвір’я.
Додаток 16 – фотофіксація не влаштованого згідно правил спеціального місця для сміттєвих контейнерів;
Додаток 17 – фотофіксація порушення благоустрою через незаконне встановлення на зеленій зоні прибудинкової території та каналізаційному колекторі ОЗР.
Додаток 18 – фотофіксація відсутності більше 5 місяців вздовж нашого будинку по вулиці Артема та Бехтеревського провулку дерев. З 20 дерев відсутні більше половини – 12 дерев.
Додаток 19 – фотофіксація огорожі тротуарів від машин для вільного проходу людей та копія припису зі схемою."

Ініціативна група будинку 32/38 по вулиці Артема дуже вдячна за підтримку та допомогу начальнику служби Н.В.Данько та Київському міського голові О.П.Попову!!!

Також, ініціативна група будинку дуже стурбована невиконанням ЖЕКом "Покровська" жодного пункту з переличених та наданням у відповідь не повної, брехливої та сфальсифікованої інформації. Не виконанням правоохороних органів своїх прямих обов'язків - реагуванням на злочини, та їх запобіганням!!!

УВАГА!!! Вважати цей лист відкритою заявою про злочини, котрі є у цьому зверненні! Згідно нового діючого КПК, ГЕНІРАЛЬНІЙ ПРОКУРАТУРІ внести це звернення в єдиний рєестр досудових розслідувань, витребувати у міліції та прокуратури Шевченківського району вже неодноразово наданні їм від ініціативної групи будинку 32/38 по вулиці Артема заяви про скоєні злочини та провести ретельну перевірку викладеним фактам! Оригінал цього звернення зі всіма додатками, знаходиться у служби допомоги Київського міського голови – киянам «Call-центр» (15-51).

Неактивен

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson